Provádíme designové návrhy hausbótů včetně 3D vizualizaca interiérů. Pokud si nevyberete z naší typové nabídky hausbótů, nebo budete chtít provést na našich produktech úpravy, zpracujeme po vzájemné dohodě projektovou dokumentaci v souladu s platnou evropskou legislativou, včetně provedení projektových dokumentací technických a elektrických rozvodů.
Nabízíme hausbóty nesoucí označení CE, což dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a splňuje legislativní požadavky EU (požadavky evropské směrnice 2013/53/EU, Nařízení vlády 96/2016 Sb. a další). Technické řešení našich plavidel vychází z evropských harmonizovanžých norem a je plně v souladu s požadavky na bezpečnost, ochranu zdraví, ochranu životního prostředí a to při zachování všech funkčních parametrů.
Nabízíme vám možnost splnit si své sny a využít ubytování v některém z našich hausbótů, případně Vám zprostředkujeme pronájem hausbótů na některé z českých nebo evropských řek, jezer či kanálů.